Design i technologia

main section title

Wszystko, co tworzy Atlas opiera się na ciągłych badaniach i rozwoju, rygorystycznych testach i szczegółowych odsłuchach. Ostatni składnik? Głęboka miłość do muzyki.

Projektujemy i wytwarzamy. Nie każdy to robi.

Projektujemy i wykonujemy głównie w Szkocji, która posiada wieloletnie tradycje w doskonałości inżynieryjnej. Wiele marek kablowych to bardziej „monterzy”, niż producenci, którzy korzystają z części ogólnodostępnych na rynku, dlatego też sam rdzeń, materiały izolacyjne, końcówki, a w rezultacie ostateczne parametry są mocno ograniczone przez to, co obecnie jest osiągalne.

Nasza kontrola nad procesem projektowania i produkcji gwarantuje pełną, hermetyczną spójność montażu i doskonałą kontrolę jakości, co pozwala nam na zaoferowanie 5-letniej gwarancji. To również daje nam możliwość budowania niestandardowych wersji naszych produktów, wraz ze zmianą wymagań naszych klientów.

Nasze unikatowe DNA

Gdy tworzymy przewód, wtyk lub akcesoria, nie sięgamy po katalogi komponentów od innych producentów. Definiujemy specyfikacje wydajnościowe, do których dążymy, następnie projektujemy i wytwarzamy wszystko, co jest nam potrzebne do osiągnięcia celu.

Wszystkie produkty Atlas są naszą własnością intelektualną, nie znajdziesz tych samych kabli i wtyków gdziekolwiek indziej. W skrócie, wszystko, co wytwarza Atlas jest dla nas unikatowe.

Oryginalne myślenie. Totalna kontrola.

Często powracamy do podstawowych zasad. Na przykład, co jeśli istnieje lepszy sposób na budowanie wtyków gramofonowych? Wtedy odpowiednio zaprojektujemy taki przewód, stworzymy prototyp, przetestujemy go i wyprodukujemy. Podejście to prowadzi do rozwoju takich serii jak Integra i Ultra, a niedawno również do złącz Metik, używanych na rynku urządzeń przenośnych.

Ten stopień kontroli nad całym procesem produkcji, począwszy od rysunków koncepcyjnych do testów odsłuchowych zapewnia stały poziom wydajności i synergii w stosunku do całej naszej oferty, a także pozwala na przedstawienie zaawansowanych technologii niezwykle efektywnie.

Nasza biblioteka techniczna

Możesz dowiedzieć się więcej na temat technologii stojących za naszymi produktami w bibliotece technicznej, gdzie dostępnych jest wiele dokumentów technicznych gotowych do pobrania.

Featured Product Range
Eos. Our Modular Power Management System
find out more

the performance connection